• Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

*кг Крохмаль картопляний фасований 500г в/с "ВИМАЛ" (ціна за 1кг)

Код: 012665
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
33,02 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (50) 384-63-84показать+380 (50) 384-63-84
Адрес: 14001, Украина, Черниговская обл., Чернигов, УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. Индустиальная,11А
Написать компании

Описание

Отправка товаров осуществляется в течение 1-3 дней после оформления и оплаты заказа!!!

Крохмаль картопляний (нативний картопляний крохмаль) від "ВИМАЛ" стане незамінним помічником у харчовій, хімічній, текстильній і паперовій промисловостях, а також в домашньому господарстві для підкрохмалення білизни, в кулінарії: для випічки, згущення соусів, приготування киселів і т.п. Також наш крохмаль застосовується в технічних цілях в різних галузях промисловості.

За хімічним складом картопляний крохмаль відноситься до вуглеводів і є основною енергетичною речовиною, що запасається картоплиною. Картопляний крохмаль отримують з бульб картоплі. Він утворюється в клітинах рослин у вигляді крохмальних зерен. Зерна картопляного крохмалю великі, розміщені навколо вічка. Крохмаль, що складається з великих зерен, відрізняється більш високою якістю.

Якість картопляного крохмалю ВИМАЛ, відповідає всім вимогам світових стандартів. Це підтверджується отриманими підприємством міжнароднми сертифікатами ISO: 9001 та HACCP. Завдяки впровадженої на підприємстві системи якості, крохмаль ВИМАЛ і його показники відповідають найвищим показником сортності, сорту ЕКСТРА.

Крохмальний завод ВИМАЛ виробляє високоякісну готову продукцію, адже якість крохмалю має дуже велике значення. Так, наприклад, білизна картопляного крохмалю важлива при застосуванні його в текстильній, паперовій та поліграфічній галузях промисловості. Велике значення для багатьох виробництв, особливо харчової, має в'язкість крохмального клейстеру (суміші крохмалю з водою). Особливістю картопляного крохмалю, що відрізняє його від багатьох інших крохмалів (кукурудзяного, пшеничного), є висока натуральна в'язкість крохмального клейстеру. Однак при неправильному веденні технологічного процесу в'язкість такого клейстеру може сильно зменшитися.

Компанія ВИМАЛ забезпечує швидку і якісну переробку сировини за новітніми технологіями для досягнення найкращого результату якості продукції.

Характеристики

Производитель
ВИМАЛ
*кг Крохмаль картопляний фасований 500г в/с "ВИМАЛ" (ціна за 1кг)

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх